Kā morāli sagatavoties ceļojumam?

Šajā rakstā ir apkopoti vairāki padomi, kā morāli sagatavoties ceļojumam. Lai gan tie visvērtīgākie šķitīs, dodoties uz ārzemēm, tomēr noderēs arī braucienā pa Latviju.

# 1 Pieņemiet “YES” politiku

Ceļošana ir atkarīga. Mēs visi to zinām. Bet kāpēc? Tāpēc, ka tas liek mums atvērt acis, pārtrauc mūsu komforta zonas un tiešām dzīvo! Parasti un cerības vairs neatstāj mūs un mums ir brīvība darīt to, ko mēs gribam! Bet, lai patiešām piedzīvotu visu, ko var piedāvāt jauna valsts, jauni cilvēki un jauna apkārtne, mums ir nepieciešams paaugstināties virs mūsu bailēm un rūpes, un vienkārši saki, YES! Sakot “jā”, mēs atveram jaunus ceļus, ceļus un cilvēkus.

# 2 Novērtējiet Ceļojumu tikpat daudz kā galamērķi

Protams – mēs visi vēlamies veikt Pašbildes pie Whitsundays vai virs dažām milzīgs Jaunzēlandes kalnu – bet skaistumu un noslēpumus ceļojot tiešām tikai atklāj sevi mums visnegaidītākajās veidos. Ir mērķis, galamērķis. Bet atvērta cilvēkiem, jūs atbilstat, šķēršļiem, transporta veida un neskartas pludmales vai untouristy pilsētās jūs paklupt gar ceļu.

# 3 Neuzņem sevi pārāk nopietni

= Ceļojot mēs atstājam materiālās lietas aiz muguras – mūsu mīļākie kurpes, sporta klubi, mūsu Mac (dažiem) un mūsu mīļākie apģērbi. Jums vispirms var būt grūti pielāgoties, un jūs varat sajust mazu vainas sajūtu, kad pirmo reizi sākat slēgt trenažieru zāli vai izskatīties vislabāk naktī.

Izbaudi to! Tas viss notiek ceļojumā! Atbrīvojot sevi no materiālām darbībām, kārdinājumiem un spriedumiem. Ceļojošā sabiedrība ir visu par dzīvi, dzīvo un bauda tagad. Neviens neuztraucas par to, kā izskatās, un jūs novērtējat par to, kas jūs esat – nevis to, ko jūs darāt!

# 4 Nebaidies par labu brīdi

Cilvēki nonāk mūsu dzīvē par iemeslu, sezonu vai mūžu. Iespējams, ka daudzi no tiem, kurus sastapsiet veiks izskatu pēc Iemesls – lai dotu jums norādījumus, iemācīt jums jaunu dziesmu, jums lifts no vienas vietas uz nākamo vai parādīs citu pusi nezināmu pilsētu esat tikko sākās izpētīt.

Jūs atradīsiet, ka nedaudzi no tiem, kurus jūs satiekat, pavadīs jūs uz saviem piedzīvojumiem nedēļām, mēnešiem, sezonai vai pat gadu vai diviem! Jūs kopīgojat mīlestību pret jaunām pieredzēm, un jums vienmēr būs tas, ko dalīties.

Un tad jums ir Lifetime draugi! Šie īpašie dārgakmeņi ne tikai zinās ne tikai savu ceļojumu, spontānu seju, bet arī jūsu ģimeni, savu vēsturi un visu par tevi, kas jūs, jūs dara!

Punkts ir – tikai laiks pasaka! Apņemieties NOW, saglabājiet taisnību savam ceļam, un citi sekos.

# 5 Tas ne vienmēr ir Persiki un krējums

Ceļojumi nosaka mums FREEEEE! Tas pamodina sajūtas! Tas ir mūsu ekstāze, mūsu kaislība un viss, kas liek mums justies dzīvs! Jums būs laiks jūsu dzīvē. Zināt to. Bet paturiet prātā, ka ar visaugstākajiem rādītājiem var būt arī nedaudz laika.

Dzīve uz ceļa dažreiz var būt vientuļa. Jūs varat pazust arī. Vai arī zaudēt kurpes. Apskauj to. Diemžēl dzīve ne vienmēr ir vienmērīga. Izmantojiet šo laiku, lai Skype ar draugiem un ģimeni mājās, iepļaukāt uz privātu telpu naktī, ja tas ir nepieciešams un vienkārši chill.

# 6 Ielieciet iPhone

Lielākā daļa ceļotāju uzsāks savu starptautisko braucienu ar iphone rokā. Do not get mums nepareizi – tās padara ērtu un drošu biedrs, sniedz norādījumus, piedāvā mums daudz Apps, kas var palīdzēt ar ceļošanu un ir arī ļoti vienkāršs veids, kā uzturēt kontaktus ar tiem, kurus sastapsiet, kamēr jūsu ceļojuma.

Bet ziniet, kad to izmantot. Jūs esat jaunā valstī, kuru ieskauj jauni cilvēki un jaunas iespējas. Apskatiet šo! Brauciet ar vilcienu un autobusu brauciena laikā. Dodiet sev šo iespēju prom no mājām, lai domātu, atspoguļotu un patiešām ņemtu jaunus skatus, smakas, vietas un cilvēkus. Mēs visi mīlam atjaunināt mūsu Instagram – bet mēģiniet noteikt sev ierobežojumu – iespējams, 3 naktis nedēļā?

# 7 Ļaujiet sev brīža brīžus

Ceļojuma plānošana ir jautri, un mēs visi to darām zināmā mērā. Vīzas, Lidojumi, Tūres, Drošības pasākumi – tie ir būtiski. Bet šeit bāzē mēs visi esam par to, ka atradīsim “X” – šo mazo neskarta vietas paradīzi dārgumu kartē! Dažreiz visvairāk elpu aizraujošie galamērķi, pludmales, kafejnīcas vai kalni ir tie, kurus jūs nevarat atrast Lonely Planet.

Ļaujiet sev zināmu brīvību izpētīt un izdarīt impulsīvus lēmumus. Dodies uz pilsētu uz dienu un pazust. Nomājiet kemperu uz dažām dienām (vai nedēļām) un dodieties uz mazāk tūrisma vietu, tērzējiet ar vietējiem iedzīvotājiem un redzēt, ko jūs varat izlasīt.

# 8 Jā – tu esi mainījies … jo labāk!

Mēs visi esam pieredzējuši svētku svētku augstu – jūs atgriezīsities mājās saviem draugiem un ģimenei, kas ir pār Mēness, lai redzētu savu atgriešanos. Jums ir albumi par pārsteidzošiem fotoattēliem un trakajiem, neticamiem stāstiem, ar ko kopīgot! Jūs vēlaties turpināt ceļot uz visiem laikiem. Jūs nevēlaties veci, un jūs jau plānojat savu nākamo piedzīvojumu!

 

Sveicināti, čeļotāji!

Mani sauc Toms, esmu liels ceļotāju piekritējs. Katrā atvaļinājumā ceņšos saplānot kādu ceļojumu, un apceļot vietas, ko vēl neesmu redzējis. Ja, arī esi liels ceļotājs, seko līdzi blogam!

Published by

Explorers

Sveicināti, čeļotāji! Mani sauc Toms, esmu liels ceļotāju piekritējs. Katrā atvaļinājumā ceņšos saplānot kādu ceļojumu, un apceļot vietas, ko vēl neesmu redzējis. Ja, arī esi liels ceļotājs, seko līdzi blogam!