Ūdens pudele – laba dāvana ceļotājam

Lieliska dāvana ceļotājam ir iespēja aizbraukt uz kādu vēl nezināmu vietu un izbaudīt ko aizraujošu. Tomēr var arī uzdāvināt ko praktisku – ko tādu, kas ceļojumos labi noderēs un atvieglos ceļošanas procesu.

Šajā rakstā apkopojām dažas labas dāvanu idejas ceļotājam – gan aizraujošas kā lidojums ar gaisa balonu, gan praktiskas kā kvalitatīva un ērta ūdens pudele.

Labas dāvanas ceļotājam

Protams, vienmēr lieliska un fantastiska dāvana ir ceļojumu aģentūras dāvanu karte. Taču, lai uzdāvinātu foršu un noderīgu dāvanu ceļotājam, tam nav obligāti jābūt vēl vienam ceļojumam. Apsveikumam var pieiet radoši – uzdāvinot jaunas emocijas, mierpilnu atpūtu vai rūpes par veselību.

Lidojums ar gaisa balonu pāri skaistajai Latvijas dabai

Lai ceļotu, nav obligāti jābrauc tālu prom no mājās. Viena no aizraujošākajām ceļošanas opcijām ir palūkoties uz ierasto un jau zināmo no cita skatu punkta. Iespējams – no putna lidojuma. Lidojums ar gaisa balonu sniedz unikālu iespēju stundas laikā apceļot Latvijas dabu. Lidot pāri upēm un ezeriem, mežiem un pļavām. Lūkoties tālumā un sajust skaisto mirkli, kad viss ir apstājies.

Katrs lidojums ir unikāls, jo maršruts atkarīgs no vēja virziena un stipruma noteiktajā dienā. Pat gaisa balona pilots ne vienmēr zina, kur notiks nolaišanās. Tā kā lidojums, kas ceļotājam tiks uzdāvināts, būs vienreizējs un oriģināls. Piedzīvojuma baudīšana iespēja Cēsīs, Siguldā, Jelgavā un Tukumā.

Apskati arī atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu.

Mierpilna atpūta kādā no Latvijas SPA centriem

Ceļojot iespējams arī atpūsties – viena no šādām opcijām ir apceļot Latviju un aizbraukt uz kādu tālāku SPA centru. SPA atpūta Latvijā ir ļoti izplatīta un arī kvalitatīva. Katrā reģionā ir vismaz 4 izcili SPA centri, kas ļaus atslēgties no ikdienas dzīves, steigas un darbiem. Kurzemes skaistajos mežos un pie paša Usmas ezera atrodas burvīgs Usmas SPA.  Eleganta viesnīca, profesionāli darbinieki. Ja gribās aizceļot uz Jēkabpils pusi, tad laba alternatīva ir Citrus SPA.

Tomēr ceļotājiem, kas dodas savā nākošajā piedzīvojumā caur galvaspilsētu Rīgu, varētu patikt arī SPA centri Rīgā

Galvaspilsētā ir desmitiem izcilu SPA centru, kas palutinās ar mieru dinamiskās pilsētas pašā centrā, ļaus baudīt gardas maltītes labākajos restorānos ar skaistākajām pilsētas panorāmām. Tomēr, ja gribas pabūt pierīgā un ārpus trokšņainā centra, tad ir divas lieliskas vietas. Baltvilla SPA ir dažu km attālumā no Rīgas, tomēr sajūtas kā īstenā miera oāzē. Pie paša Baltezera esošā viesnīca ļaus atslēgties no jebkādām ikdienas raizēm. 

Un, ja ir vēlme izstaigāt un no jauna iepazīt skaisto un aktīvo kūrortpilsētu Jūrmalu, tad laba izvēle ir izsmalcinātais Jūrmala SPA. Pilsētas kultūra nemitīgi attīstās, piedāvājot tās viesiem ne vien labas SPA iespējas, bet arī sakoptu vidi, labus restorānus un dažādas izlaides iespējas.

Vēl citas lieliskas dāvanas vari atrast FromMe.lv mājaslapā. 

Lai vieglāk apmaksātu pirkumu, izmanto Revolut karte. Tas ir ērts un vienkāršs mūsdienu veids, kā norēķināties. Trīs galvenie iemesli – ērta mobilā aplikācija, lietošanas vienkāršība un zemas lietošanas izmaksas.

Laba ūdens pudele, kas ceļā veldzēs slāpes

Ceļojot īpaši svarīgi ir dzert daudz ūdeni. Kad dodamies aktīvā ceļojumā, tad it īpaši svarīgi ir neaizmirst par regulāru padzeršanos. Ja vienmēr pa rokai būs sava ūdens pudele, tā atgādinās biežāk to arī izmantot. 

Ja nezini, kāda ūdens pudele dāvanas saņēmējam ceļotājam labāk patiks, vienmēr var uzdāvināt dāvanu karti. Ūdens pudeles dāvanu karte ļaus ceļotājam pašam izvēlēties noderīgo. Iespējams, viņam nepieciešama skaista termokrūze vai kvalitatīvs termoss

Ja dāvanas saņēmējam svarīgs ir pudeles dizains un veselība vienlaikus, tad laba izvēle varētu būt vara ūdens pudeles. Tās tiek uzskatītas par dabīgiem ūdens attirītājiem, kas ir vērtīga pudeles īpašība. 

Par to, kādu pudeli labāk izvēlēties ceļotājam, lasi raksta turpinājumā.

Ūdens pudele, kas piemērota ceļošanai

Ūdens pudele ir universāla dāvanas ideja, kas piemērota ceļošanai un jebkuram citam dzīves gadījumam. To iespējams ņemt līdzi gan lidojumā ar gaisa balonu, gan arī atpūšoties SPA centrā. Ar vien vairāk vietas sāk atbalstīt bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes staciju iniciatīvu, iestājoties par to, ka dzeramajam ūdenim vajadzētu būt visur pieejamam par brīvu.

Apceļojot dažādas pasaules valstis, atcerēties regulāri padzerties ir īpaši svarīgi. Turklāt daudzās ārzemes vietās, piemēram, Anglijā vai Šveicē, bezmaksas dzeramais ūdens ir vairāk pieejams, nekā Latvijā. Visbiežāk kafejnīcās un restorānos atļaus uzpildīt savu ūdens pudeli – nevajag kautrēties jautāt!

Interneta veikals ŪDENS PUDELE apkopo labas un kvalitatīvas ūdens pudeles, lai idkienā katram būtu sev piemērots sabiedrotais, kas atgādinās padzerties. Kategorijā Ūdens pudeles pārgājienam atradīsi labas dāvanas iespējas, kas noderēs ceļojumā.

Kā atrast labu ūdens pudeli ceļojumam

Ceļojot ir svarīgi iegādāties gadžetus, kas ceļošanas procesu atvieglos, nevis apgrūtinās. Nepareizi izvēlēta ūdens pudele var kalpot kā visai liels apgrūtinājums, tāpēc sniegsim dažus noderīgus padomus, kā nenošaut greizi.

  • Izvēlies vieglāku materiālu. Ceļojumiem un pārgājieniem piemērotākais pudeles materiāls ir ilgtspējīgā plastmasa, silikons var nerūsējošais tērauds. Lai arī tērauda pudeles ir smagākas par citām nosauktajām, šim materiālam ir vairākas priekšrocības, ko tūliņ apskatīsim. Ja tiktu izvēlēta, piemēram, stikla ūdens pudele, tad tas būs lieks smagums, ko nēsāt līdzi un ātrāk piekust.
  • Tilpums, kas atbilstošs ūdens pieejamībai. Ja ceļojums notiks lielā pilsētā, tad nevajadzētu satraukties par ūdens nepieejamību. Ka jau iepriekš minējām – ūdens pudeles ārzemēs lielākoties daudz kur ir iespējams bezmaksas uzpildīt. Tad derēs arī 500ml-700ml ūdens pudele. Tomēr, ja ceļojums notiek dabā ar limitētu dzeramā ūdens pieeju, tad labāk jau laikus parupēties par lielāka tilpuma pudeli.
  • Viegla pieeja ūdenim. Ceļojumam iesakām izvēlēties sportam paredzētu ūdens pudeli, īpaši ar klik korķi. Klik korķis ļauj ērti atvērt pudeli, piespiežot pogu ar vienu roku. Lai arī ceļošanas mērķis nav ātri pārvietoties no punkta A uz punktu B, reizēm tā tomēr gadās. Tādos brīžos negribas lieki tērēt laiku, lai meklētu un skrūvētu ūdens pudeli.
  • Viegli pārnēsājama. Ceļošanai piemērotai ūdens pudelei vajadzētu nākt ar rokas siksniņu vai karabīni, kas ļaus pudeli piestiprināt pie somas, rokas vai riteņa. Tādā veidā pudele nepazudīs un vienmēr būs rokas stiepiena attālumā. 
  • Drošs un hermētisks vāciņš. Lai pārliecinātos par to, ka ūdens no pudeles neizlīs, nepieciešams pievērst uzmanību pudeles vāciņam. Ja tas ir hermētiski nostiprināts un vēl ar silikona gredzenu, tas sniedz papildus drošību pret noplūdēm.  

Ievērojot šos nosacījumus, tev vajadzētu atrast lielisku ūdens pudeli ceļotājam svētkos!

Kredītu restrukturizācija bez ķīlas

Nonākšana kredītgrūtībās var gadīties pat visprātīgākajiem un stabilākajiem kredītņēmējiem, taču ir svarīgi šādos apstākļos neapjukt, bet atrast pareizo izeju. Kā viens no ceļiem, ko izmanto arvien vairāk klientu, ir kredītu restrukturizācija jeb kredīta nosacījumu mainīšana, kas visbiežāk nozīmē kredīta termiņa pagarināšanu un sadalīšanu mazākos, vieglāk sedzamos kredīta maksājumos, kā piemēram, kredītu restrukturizācija bez ķīlas, kas ļauj sadalīt kredītu gana mazos maksājumos, lai tos izdotos segt no regulārajiem ienākumiem.

Kas ir kredītu restrukturizācija?

Kredītu restrukturizāciju varam novērot dažādās situācijās, gan, kā kredītu apvienošanu, gan arī situācijās, kad vienkārši vēlamies iegūt izdevīgākus kredīta nosacījumus vai pāriet pie cita aizdevēja. Piemēram, ja iepriekš esam noslēguši aizdevumu ar atmaksas termiņu uz 6 mēnešiem, mainoties finanšu situācijai, varam to pārstrukturizēt uz 3 mēnēšu vai 12 mēnešu termiņu, lai paātrinātu vai pagarinātu kredīta atdošanas termiņu. Pieprasītākais no risinājumiem ir kredītu restrukturizācija bez ķīlas, it īpaši, ja tādējādi iespējams atbrīvoties no kredīta, kas iepriekš slēgts, ieķīlājot īpašumu.

Kā tā var palīdzēt ātrāk atdot parādus?

Ja apzināmies, ka uzņemtās kredītsaistības kļūst par apgrūtinājumu un nespējam vairs segt maksājumus tādos apjomos, kā iepriekš cerējām, tad viens no risinājumiem ir meklēt izdevīgākus termiņus un zemākus ikmēneša maksājumus, ko nodrošina, piemēram, vairāku kredītu apvienošana vienā. Visbiežākās problēmas kredītņēmējiem rada ātrie kredīti, jo to atdošana ir neelastīga un atmaksas termiņa nokavēšana rada papildus izdevumus, tādējādi, ja saprotam, ka visu kredīta summu nevarēsim atdot uzreiz, kā tas bija paredzēts kredīta līgumā, tad nākas meklēt citu risinājumu, un, kā viens no tiem, ir atro kreditu apvienosana. Ja aizdevums ir pie viena kredītdevēja, tad viena no iespējam ir pārrunu ceļā vienoties par termiņa pagarināšanu vai kredīta sadalīšanu vairākos, bet mazākos ikmēneša maksājumos, taču jārēķinās, ka ne visi kredītdevēji piekrīt šādām izmaiņām kredīta nosacījumos.

Kāpēc viens maksājums ir ērtāk nekā n-tie maksājumi?

Ja esam paspējuši aizņemties vairākus ātros kredītus, tie rada stresu un var aizsākt nebeidzamu saistību ķēdi, kas pāraug nopietnās kredītgrūtības. Nespējot atdot vienu ātro kredītu, cilvēki mēdz noformēt papildus aizdevumu pie cita aizdevēja, lai atmaksātu iepriekšējo kredītu, tā soli pa solim, kredītņēmējs var attapties ar vairāku ātro kredītu saistībām, kuras vairs nav iespējams atmaksāt uzreiz vienā maksājumā, un aktuāla kļūst iespēja restrukturizēt esošos kredītus jaunā, samērīgākā un izpildāmā kredīta formā, piemēram, kredītu apvienošana vienā maksājumā, sadalot visu kredītu kopsummu mazākās daļās, samērīgā atmaksas grafikā, turklāt tādējādi mazinās risks palaist garām vai nokavēt kādu no daudzajiem maksājumiem.

Visbiežākais risinājums šādos gadījumos ir ātro kredītu pārkreditācija, kas piedāvā atmaksāt Jūsu ātros kredītus, tā vietā noslēdzot jaunu kredītlīgumu par summu, kas nosedz visas iepriekšējās saistības, jeb vienotu līgumu ar garāku atmaksas termiņu un zemākiem ikmēneša izdevumiem. Tiesa gan, ātro kredītu apvienošana nozīmē pārmaksāt papildus procentus no jau tā augstās summas, taču, ja parēķinām, cik daudz naudas mēs citādi ieguldītu termiņu pagarināšanā un soda procentos, tad kredītu pārkreditācija ir ļoti izdevīgs un ērts risinājums.

Vai iespējama kredītu restrukturizācija bez ķīlas?

Kredītu restrukturizācija jeb kredītu pārkreditācija bez ķīlas parasti ir iespējama, ja Jums ir laba, stabila finanšu situācija, kā arī nesabojāta kredītvēsture.

Kādos gadījumos ķīla nav nepieciešama?

  • Varat uzrādīt pietiekami augstus ienākumus pēdējo 3 mēnešu laikā.

  • Jūsu ienākumi ir regulāri un stabili.

  • Jums ir pozitīva kredītvēsture.

  • Jau iepriekš esat veiksmīgi sadarbojies ar izvēlēto aizdevēju, savlaicīgi izpildot līguma nosacījumus un nokārtojot savas kredītsaistības tam paredzētajos termiņos un apjomos.

  • Aizdevējs piekrīt citiem garantijas veidiem.

Ja Jūsu finanšu situācija pēdējo mēnešu laikā ir būtiski uzlabojusies, tad tā var būt arī iespēja atbrīvoties no kredītsaistībām, kurā ir ieķīlāts īpašums. Piemēram, ja pirms pus gada esat noslēdzis kredītlīgumu ar ieķīlātu automašīnu, jo tajā brīdī zemu ienākumu dēļ ķīla bija vienīgā iespējamā garantija, tad, situācijai uzlabojoties, varat atrast izdevīgākus, drošākus nosacījumus, un iespējama arī kredītu apvienošana vienā bez ķīlas, ja plānoto maksājumu segšana iespējama ar ikmēneša ienākumu palīdzību.

Kādos gadījumos bez ķīlas netikt galā?

Ja nevarat izpildīt kādu no iepriekš minētajiem nosacījumiem, piemēram, ja Jūsu finanšu situācija ir nestabila vai arī agrāk esat sabojājis kredītvēsturi pie kāda no aizdevējiem, var tikt pieprasīta ķīla. Tas ir īpaši aktuāli lielu aizdevumu gadījumā, piemēram, kad nepieciešama nevis pāris ātro aizdevumu apvienošana, bet gan lielāku kredītu pārstrukturizācija, piemēram, auto kredīta pārnešana pie cita aizdevēja. Katrs aizdevējs izvērtē iespējamos riskus, un, jo augstāki riski, ka varat nespēt pildīt uzņemtās saistības, jo lielāka iespēja, ka tiks pieprasīta ķīla.

Kas jāņem vērā, izvēloties kredītu restrukturizāciju?

Neatkarīgi no tā, vai izvēlētais pakalpojums ir ātro kredītu apvienošana vienā maksājumā vai termiņu un nosacījumu maiņa, jāatceras, ka gluži tāpat, kā jebkura cita aizdevuma gadījumos, būtiska būs Jūsu kredītvēsture, finansiālā stabilitāte un esošo kredītsaistību apjoms. Vairumā gadījumu kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi tiek atteikta, bet, ņemot vērā, ka šāda pakalpojuma pieprasīšana liecina par kredītņēmēja vēlmi neiekļūt atkārtotās kredītgrūtībās, kā tas bijis jau iepriekš dzīvē, tad ir daļa aizdevēju, kas ir pretimnākoši un gatavi sniegt klientiem iespēju izkļūt no kredītu sloga, tiesa gan, šādos gadījumos parasti procentu likme ir augstāka, jo ietver lielākus riskus. Kreditu apvienosana ar sliktu kreditvesturi ir bīstama gan aizdevējam, gan aizņēmējam, jo negatīvie ieraksti kredītvēsturē var liecināt gan par neapdomīgu, gan ļaunprātīgu aizņemšanos, un iepriekš piedzīvotās finanšu neveiksmes var atkārtoties arī nākotnē.

Taču, kā jebkura aizdevuma un kredīta gadījumā būtiska ir ne tikai kredītņēmēja kredītvēsture, tikpat būtiska ir arī aizdevēja reputācija un stabilitāte, it īpaši, ja tiek izmantota kredītu apvienošana online, kad varat paļauties un uzticēties tikai informācijai internetā, kas var būt arī nepatiesa. Lai izvairītos no nokļūšanas krāpnieku rokās, ir svarīgi rūpīgi izlasīt līguma nosacījumus, pārlasīt informāciju par aizdevēju, kā arī iepazīties ar klientu atsauksmēm par šo aizdevēju. Turklāt, ja meklējam informāciju par aizdevēju, varam meklēt mājaslapā “www.credly.lv”, kas vienlaikus ļaus atrast informāciju par visiem aizdevējiem, kas piedāvā šo pakalpojumu, kā arī vienlaikus salīdzināt, kurš no tiem ir izdevīgākais un labākais Jūsu gadījumā.