Stanley termosi

Stanley termosi ir uzticamākie kārtīgam ceļotājam

Ceļojot ir svarīgi atcerēties līdzi paņemt ūdeni, jo ceļošana bieži vien nozīmē lielu distanču mērošana, jaunu iespaidu gūšana un galu galā noguršana. Ūdens ne visiem ir pirmā izvēle, daudzi labprātāk izvēlas padzerties tēju vai kafiju. Vislabāk piemērotākie tam ir Stanley termosi, kas ļauj līdzi paņemt auksti vai karstu dzērienu.

Šajā rakstā uzzini par iemesliem, kāpēc tieši Stanley termosi ir uzticamākie un labākie sabiedrotie ikvienam ceļotājam.

Ilgstoši uzglabā dzēriena temperatūru

Neatkarīgi no tā, vai tev garšo kafija, tēja vai karstā šokolāde, karstā dzēriena dzeršanā ir kaut kas īpašs. Neatkarīgi no diennakts laika, tas var nekavējoties palīdzēt tev sajusties labāk. Lai gan pats dzēriens neapšaubāmi ir vissvarīgākā dzēriena sastāvdaļa, otra svarīgākā daļa ir trauks, kurā to ievietot. Termoss var padarīt dzēriena baudīšanas pieredzi labāku vai tieši pretēji – to sabojāt.

Nerūsējošā tērauda trauki ir vislabākā izvēle karstas temperatūras uzturēšanai. Tieši tāpēc termosa izvēlē pats pirmais faktors ir kvalitatīvs materiāls. Visi Stanley zīmola termosi tiek ražoti no nerūsējošā tērauda, kas ilgstoši uzglabā temperatūru.

Piemēram, uzglabāt dzērienu Stanley vidēja izmēra termosā tas sola līdz 24 stundām. Jo lielāks ir tilpums, jo ilgāk tiek uzglabāta temperatūra. Jāpiebilst vēl, ka termosa galvenais mērķis ir uzturēt temperatūru karstu, taču tā tik pat labi un pat vēl labāk tiek uzturēta auksta.

Ja tu labprātā ņem līdzi atspirdzinoši aukstu dzērienu kādā karsta klimata ceļojumā, tavs Stanley termoss to uzturēs stundām un pat dienām ilgi.

Stanley termosi dāvana

Izturīgi pret triecieniem

Stanley termosi visvairāk no citiem izceļas ar to izturīgo ārējo korpusu. Ceļošanas laikā ir īpaši svarīgi, lai tavas līdzi paņemtās mantas būtu izturīgas. Jau sākot ar pakošanu mugursomā un koferī, līdz pat piedzīvojumiem, kuros termoss tiks ņemts līdzi.

Ir jārēķinās ar to, ka termoss var nokrist. Īpaši tad, ja ceļojums ir aktīvs un plānojams vairākkārt pavadāms dabā. Stanley zīmols to ļoti labi atbalsta, jo viņu galvenais mērķis ir būt līdzi dabas mīļotājiem un doties kopā dažādos trakulīgos piedzīvojumos. Tāpēc viens no galvenajiem nosacījumiem arī bija parūpēties par kārtīgu ārējo korpusu.

Tā izveide nav bijis vieglākais process, jo tas aizņēma daudz pūļu un arī eksperimentu. Jāatzīst gan, ka eksperimentu daļa šajā izgudrojumā laikam bijusi pati interesantākā. Lai pārbaudītu Stanley termosu izturību, tie ir tikuši mesti lejā no daudzu metru augstuma. Vēl tie ir saņēmuši ložu šāvienus un tikuši mesti lejā no braucoša motocikla.

Jāpiebilst, ka pēc šī mums noteikti vairs šaubu nav. Stanley termosi ir tie, kurus izvēlēties arī pašiem neuzmanīgākajiem ceļotājiem.

Stanley termosi

Piemēroti vairākiem cilvēkiem

Stanley termosu piedāvājumā ir plaša izvēle, kas piemērota arī tiem, kas vēlas ceļot kompānijā. Mazākie termosi noteikti noderēs vienam solo ceļotājam vislabāk. Taču tie termosi, kuri ir tilpumā no 1 litra un krietni uz augšu, būs labs sabiedrotais un līdzi ceļotājs visai ģimenei. 

Protams, ar tilpumu nāk līdzi arī papildus smagums, ko nēsāt. Taču, ja katram ģimenes loceklim ir paredzēts iepakot līdzi termosu, tad jau izdevīgāk būs tomēr sarūpēt vienu lielāku, lai pietiek visiem. Turklāt vislabāk tas būs atbilstošs tiem ceļojumiem, kuros piedalīsies arī izbraucieni ar mašīnu. 

Jāpiebilst, ka Stanley termosi var būt arī superīga dāvana ģimenei vai vīrietim svētkos. Tā ir praktiska un vienlīdz arī forša dāvana, ko saņemt. Citas dāvanas apskati mūsu rakstā Labas dāvanas ceļotājam.

Moderni un stilīgi

Nevar neatzīt arī to, ka, lai arī Stanley brends ir jau vairāk kā 100 gadu sens, tas joprojām ir stilīgs un moderns. 

Par spīti tam, ka dizains laika gaitā nav daudz mainījies, ir redzams, ka zīmols vienmēr ir zinājis, ko dara. Izvēlēties dizainu, kas laika gaitā nezaudē savu vērtību, ir patiesi apsveicami.

Protams, ka arī Stanley termosi ir pieejami daudzās variācijās. Pēdējā laikā zīmols ir īpaši padomājis par atjauninājumiem. Tiek veidotas dažādas sadarbības un jaunas kolekcijas, uz termosiem tiek drukātas zvaigznes, mežu priedes un egles u.c. dabas elementi stilīgā izpildījumā.

Stanley termosi ir īstie uzvarētāji mūsu acīs, meklējot labāko termosu ceļotājam!

Ieskaties vēl rakstā Ūdens pudele ceļotājam, ja tomēr esi vairāk ūdens pudeļu nekā termosu cienītājs.

Laba alternatīva termosam ir termokrūze. Par to vairāk uzzini rakstā Termokrūzes atpūtai pie dabas.

Published by

Explorers

Sveicināti, čeļotāji! Mani sauc Toms, esmu liels ceļotāju piekritējs. Katrā atvaļinājumā ceņšos saplānot kādu ceļojumu, un apceļot vietas, ko vēl neesmu redzējis. Ja, arī esi liels ceļotājs, seko līdzi blogam!