Ūdens pudele – laba dāvana ceļotājam

Lieliska dāvana ceļotājam ir iespēja aizbraukt uz kādu vēl nezināmu vietu un izbaudīt ko aizraujošu. Tomēr var arī uzdāvināt ko praktisku – ko tādu, kas ceļojumos labi noderēs un atvieglos ceļošanas procesu.

Šajā rakstā apkopojām dažas labas dāvanu idejas ceļotājam – gan aizraujošas kā lidojums ar gaisa balonu, gan praktiskas kā kvalitatīva un ērta ūdens pudele.

Labas dāvanas ceļotājam

Protams, vienmēr lieliska un fantastiska dāvana ir ceļojumu aģentūras dāvanu karte. Taču, lai uzdāvinātu foršu un noderīgu dāvanu ceļotājam, tam nav obligāti jābūt vēl vienam ceļojumam. Apsveikumam var pieiet radoši – uzdāvinot jaunas emocijas, mierpilnu atpūtu vai rūpes par veselību.

Lidojums ar gaisa balonu pāri skaistajai Latvijas dabai

Lai ceļotu, nav obligāti jābrauc tālu prom no mājās. Viena no aizraujošākajām ceļošanas opcijām ir palūkoties uz ierasto un jau zināmo no cita skatu punkta. Iespējams – no putna lidojuma. Lidojums ar gaisa balonu sniedz unikālu iespēju stundas laikā apceļot Latvijas dabu. Lidot pāri upēm un ezeriem, mežiem un pļavām. Lūkoties tālumā un sajust skaisto mirkli, kad viss ir apstājies.

Katrs lidojums ir unikāls, jo maršruts atkarīgs no vēja virziena un stipruma noteiktajā dienā. Pat gaisa balona pilots ne vienmēr zina, kur notiks nolaišanās. Tā kā lidojums, kas ceļotājam tiks uzdāvināts, būs vienreizējs un oriģināls. Piedzīvojuma baudīšana iespēja Cēsīs, Siguldā, Jelgavā un Tukumā.

Apskati arī atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu.

Mierpilna atpūta kādā no Latvijas SPA centriem

Ceļojot iespējams arī atpūsties – viena no šādām opcijām ir apceļot Latviju un aizbraukt uz kādu tālāku SPA centru. SPA atpūta Latvijā ir ļoti izplatīta un arī kvalitatīva. Katrā reģionā ir vismaz 4 izcili SPA centri, kas ļaus atslēgties no ikdienas dzīves, steigas un darbiem. Kurzemes skaistajos mežos un pie paša Usmas ezera atrodas burvīgs Usmas SPA.  Eleganta viesnīca, profesionāli darbinieki. Ja gribās aizceļot uz Jēkabpils pusi, tad laba alternatīva ir Citrus SPA.

Tomēr ceļotājiem, kas dodas savā nākošajā piedzīvojumā caur galvaspilsētu Rīgu, varētu patikt arī SPA centri Rīgā

Galvaspilsētā ir desmitiem izcilu SPA centru, kas palutinās ar mieru dinamiskās pilsētas pašā centrā, ļaus baudīt gardas maltītes labākajos restorānos ar skaistākajām pilsētas panorāmām. Tomēr, ja gribas pabūt pierīgā un ārpus trokšņainā centra, tad ir divas lieliskas vietas. Baltvilla SPA ir dažu km attālumā no Rīgas, tomēr sajūtas kā īstenā miera oāzē. Pie paša Baltezera esošā viesnīca ļaus atslēgties no jebkādām ikdienas raizēm. 

Un, ja ir vēlme izstaigāt un no jauna iepazīt skaisto un aktīvo kūrortpilsētu Jūrmalu, tad laba izvēle ir izsmalcinātais Jūrmala SPA. Pilsētas kultūra nemitīgi attīstās, piedāvājot tās viesiem ne vien labas SPA iespējas, bet arī sakoptu vidi, labus restorānus un dažādas izlaides iespējas.

Vēl citas lieliskas dāvanas vari atrast FromMe.lv mājaslapā. 

Lai vieglāk apmaksātu pirkumu, izmanto Revolut karte. Tas ir ērts un vienkāršs mūsdienu veids, kā norēķināties. Trīs galvenie iemesli – ērta mobilā aplikācija, lietošanas vienkāršība un zemas lietošanas izmaksas.

Laba ūdens pudele, kas ceļā veldzēs slāpes

Ceļojot īpaši svarīgi ir dzert daudz ūdeni. Kad dodamies aktīvā ceļojumā, tad it īpaši svarīgi ir neaizmirst par regulāru padzeršanos. Ja vienmēr pa rokai būs sava ūdens pudele, tā atgādinās biežāk to arī izmantot. 

Ja nezini, kāda ūdens pudele dāvanas saņēmējam ceļotājam labāk patiks, vienmēr var uzdāvināt dāvanu karti. Ūdens pudeles dāvanu karte ļaus ceļotājam pašam izvēlēties noderīgo. Iespējams, viņam nepieciešama skaista termokrūze vai kvalitatīvs termoss

Ja dāvanas saņēmējam svarīgs ir pudeles dizains un veselība vienlaikus, tad laba izvēle varētu būt vara ūdens pudeles. Tās tiek uzskatītas par dabīgiem ūdens attirītājiem, kas ir vērtīga pudeles īpašība. 

Par to, kādu pudeli labāk izvēlēties ceļotājam, lasi raksta turpinājumā.

Ūdens pudele, kas piemērota ceļošanai

Ūdens pudele ir universāla dāvanas ideja, kas piemērota ceļošanai un jebkuram citam dzīves gadījumam. To iespējams ņemt līdzi gan lidojumā ar gaisa balonu, gan arī atpūšoties SPA centrā. Ar vien vairāk vietas sāk atbalstīt bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes staciju iniciatīvu, iestājoties par to, ka dzeramajam ūdenim vajadzētu būt visur pieejamam par brīvu.

Apceļojot dažādas pasaules valstis, atcerēties regulāri padzerties ir īpaši svarīgi. Turklāt daudzās ārzemes vietās, piemēram, Anglijā vai Šveicē, bezmaksas dzeramais ūdens ir vairāk pieejams, nekā Latvijā. Visbiežāk kafejnīcās un restorānos atļaus uzpildīt savu ūdens pudeli – nevajag kautrēties jautāt!

Interneta veikals ŪDENS PUDELE apkopo labas un kvalitatīvas ūdens pudeles, lai idkienā katram būtu sev piemērots sabiedrotais, kas atgādinās padzerties. Kategorijā Ūdens pudeles pārgājienam atradīsi labas dāvanas iespējas, kas noderēs ceļojumā.

Kā atrast labu ūdens pudeli ceļojumam

Ceļojot ir svarīgi iegādāties gadžetus, kas ceļošanas procesu atvieglos, nevis apgrūtinās. Nepareizi izvēlēta ūdens pudele var kalpot kā visai liels apgrūtinājums, tāpēc sniegsim dažus noderīgus padomus, kā nenošaut greizi.

  • Izvēlies vieglāku materiālu. Ceļojumiem un pārgājieniem piemērotākais pudeles materiāls ir ilgtspējīgā plastmasa, silikons var nerūsējošais tērauds. Lai arī tērauda pudeles ir smagākas par citām nosauktajām, šim materiālam ir vairākas priekšrocības, ko tūliņ apskatīsim. Ja tiktu izvēlēta, piemēram, stikla ūdens pudele, tad tas būs lieks smagums, ko nēsāt līdzi un ātrāk piekust.
  • Tilpums, kas atbilstošs ūdens pieejamībai. Ja ceļojums notiks lielā pilsētā, tad nevajadzētu satraukties par ūdens nepieejamību. Ka jau iepriekš minējām – ūdens pudeles ārzemēs lielākoties daudz kur ir iespējams bezmaksas uzpildīt. Tad derēs arī 500ml-700ml ūdens pudele. Tomēr, ja ceļojums notiek dabā ar limitētu dzeramā ūdens pieeju, tad labāk jau laikus parupēties par lielāka tilpuma pudeli.
  • Viegla pieeja ūdenim. Ceļojumam iesakām izvēlēties sportam paredzētu ūdens pudeli, īpaši ar klik korķi. Klik korķis ļauj ērti atvērt pudeli, piespiežot pogu ar vienu roku. Lai arī ceļošanas mērķis nav ātri pārvietoties no punkta A uz punktu B, reizēm tā tomēr gadās. Tādos brīžos negribas lieki tērēt laiku, lai meklētu un skrūvētu ūdens pudeli.
  • Viegli pārnēsājama. Ceļošanai piemērotai ūdens pudelei vajadzētu nākt ar rokas siksniņu vai karabīni, kas ļaus pudeli piestiprināt pie somas, rokas vai riteņa. Tādā veidā pudele nepazudīs un vienmēr būs rokas stiepiena attālumā. 
  • Drošs un hermētisks vāciņš. Lai pārliecinātos par to, ka ūdens no pudeles neizlīs, nepieciešams pievērst uzmanību pudeles vāciņam. Ja tas ir hermētiski nostiprināts un vēl ar silikona gredzenu, tas sniedz papildus drošību pret noplūdēm.  

Ievērojot šos nosacījumus, tev vajadzētu atrast lielisku ūdens pudeli ceļotājam svētkos!

Published by

Explorers

Sveicināti, čeļotāji! Mani sauc Toms, esmu liels ceļotāju piekritējs. Katrā atvaļinājumā ceņšos saplānot kādu ceļojumu, un apceļot vietas, ko vēl neesmu redzējis. Ja, arī esi liels ceļotājs, seko līdzi blogam!