Termokrūzes atpūtai pie dabas

Atpūšoties pie dabas vienmēr ir aktuāli kādā brīdī sasildīties. Tas ir visa gada garumā, neskatoties uz to vai ir ziema vai vasara. Labas termokrūzes ir modernais palīgs, kas šādās situācijās vienmēr ir līdzi.

Klasiskā izpratnē vislabāk atpūtā pie dabas noder termoss. Paši uzskatām, ka tieši Stanley termosi ir uzticamākie kārtīgam ceļotājam. Tomēr ne vienmēr ir nepieciešams liels termoss – īpaši tad, ja atpūtapie dabas ir īslaicīga un gribās paņemt līdzi tasi karstas kafijas.

Šajā rakstā noskaidrosim, kāpēc tieši termokrūzes ir lieliski sabiedrotie gan ikdienā, gan arī atpūtā pie dabas.

Kāpēc izvēlēties tieši termokrūzes?

Termokrūze ir lielisks sabiedrotais tiem, kam dienas laikā patīk dzert tēju vai kafiju, vai jebkuru citu karsto dzērienu. Šis ir moderns risinājums tam, kā uzturēt savu dzērienu vienlīdz karstu stundām ilgi.

Siltumnoturība vairāku stundu garumā

Mums visiem ir gadījies no rīta steigā līdz galam neizdzert savu tēju vai kafiju. Vai ierasties darbā, uztaisīt sev tasi kafijas un tad tikt novērstam ar darbiem. Rezultātā kafija uz brīdi paliek aizmirsta un jau ir auksta. Termokrūze ir veids, kā šo nepieļaut.

Tajā jau no paša rīta var sataisīt savu karsto dzērienu un neuztraukties par to, ka var nebūt laika to izdzert. Labas termokrūzes ir tādas, kas spēj dzēriena temperatūru ilgstoši uzturēt karstu. Ideālā gadījumā – vismaz 4 stundu garumā.

Visbiežāk tās ir radītas no nerūsējoša tērauda materiāla, kas izolē dzēriena karstumu. Tas tādā veidā tiek pasargāts no aukstuma visapkārt. Tieši tāpēc savu termokrūzi var ielikt arī stindzinoši aukstā sniegā un dzēriena temperatūru tas neietekmēs.

Termokrūzes izvēle

Ērti paņemt līdzi

Galvenā atšķirība starp termosu un termokrūzi ir tā forma un izmērs, kas ļauj termokrūzi bez grūtībām paņemt līdzi ikdienas gaitās. Visbiežāk tās ir nelielā formā ap 0.5 L tilpumu. Tās tiek veidotas šaurā formā, kas sniedz iespēju ērti krūzi paņemt rokās un tā arī pārnēsāt. Attēlā redzamais piemērs ir visai universāls. 

Termokrūzes ir labākā izvēle, kad vēlamies doties garākā pastaigā gar jūru vai pa pilsētas parkiem. Kad no termokrūzes netiek dzerts, to var aizvērt ciet ar vāciņu, lai siltums saglabātos vēl ilgāk.

Dabai draudzīga izvēle

Protams, nevar nepieminēt arī dabai draudzīgo aspektu. Ilgtspējīgi produkti ir daudz dabai draudzīgāki kā vienreiz lietojamie. Ja dodamies uz kafejnīcu pēc kafijas, ir daudz labāk nopirkt kafiju savā līdzi paņemtajā termokrūzē, nekā plastmasas vai papīra krūzē līdzņemšanā. Turklāt daudzas kafejnīcas sniedz atlaidi, ja esi paņēmis līdzi savu termokrūzi.

Sākumā jau var likties, ka nav nekāda starpība, taču ja esi liels kafijas pircējs, tad laika gaitā tevis radītie atkritumi pamatīgi sakrājas. Daba būs priecīga par to, ka tu rūpēsies tai palīdzēt. Ja viena termokrūze spēj radīt tik lielu ietekmi, tad nav iemesla to neizmantot.

Ērti ietilpst auto dzēriena turētājā

Vislabākais ir tas, ka termokrūzes ir paredzētas lietošanai ikdienā. Vairums no tām pat ietilpst mašīnas dzēriena turētāja standarta izmērā. Visas gan nē, tāpēc, ja tas ir aktuāli, pirms pirkšanas tas ir rūpīgi jāpārbauda.

Šāds aspekts gan ļauj savu dzērienu bez raizēm ņemt līdzi arī garākos izbraucienos vai pa ceļam uz darbu malkot savu tēju. Tas ļauj arī pa ceļam piestāt benzīntankos, kur savā krūzē uzpildīt jaunu dzērienu. Par visu padomāts!

Neaizmirsti, ka vienlīdz svarīgi ir dienas laikā arī padzerties ūdeni. Tāpēc ūdens pudele ceļotājam ir vienlīdz svarīgs sabiedrotais.

Termokrūzes

Kuru termokrūzi izvēlēties?

Ir tik daudz zīmolu, tilpumu un veidu, ka uzreiz izvēle var likties sarežģīta. Mēs balstāmies ikviena gadžeta izvēlē uz zīmolu un atsauksmēm par to. 

Stanley termokrūzes

Stanley joprojām ir viens no mūsu iecienītākajiem zīmoliem, arī termokrūžu izvēlē. Termokrūžu izvēlē ir plaši pieejami tilpumu un pats svarīgākais – daudzu stundu noturība. Krāsas ir iecienītās Stanley zemes toņu klasikas, kas mijās ar modernajiem papildinājumiem. Šo krūzi iesakām izvēlēties absolūti ikvienam.

Contigo krūzes

Mūsu otrais favorīts ir Contigo, kas īpaši izceļas ar savu gaumīgo dizainu un praktiskumu. Šī krūze ir īpaši veiksmīga izvēle šoferiem. Tās vāciņa mehānisms ir ērti atverams ar vienas rokas palīdzību, kas pie stūres ir svarīgi. Lai avr padzerties u saglabāt arī drošību automašīnā.

Kambukka lieliskās termokrūzes

Un uzreiz nākošais mūsu topā ir Kambukka zīmols, kuru termokrūzes ir ļoti modernas un stilīgas. Tās ir arī inovatīvas, piedāvājot īpašu vāciņa sistēmu ar trīs dažādiem režīmiem. Šeit nudien par visu ir padomāts, jo vāciņu var turēt atvērtu, pusatvērtu un aizvērtu. 

Cerams, ka šis raksts par to, kas ir labākās termokrūzes un kāpēc, tev noderēja.

Ieskaties arī citos mūsu rakstos, piemēram, Labas dāvanas ceļotājam.

Pieturoties pie ceļotāja tematikas, ieskaties arī rakstā Best travel mugs, lai atrastu sev piemērotāko.

Lai veicas!

Stanley termosi ir uzticamākie kārtīgam ceļotājam

Ceļojot ir svarīgi atcerēties līdzi paņemt ūdeni, jo ceļošana bieži vien nozīmē lielu distanču mērošana, jaunu iespaidu gūšana un galu galā noguršana. Ūdens ne visiem ir pirmā izvēle, daudzi labprātāk izvēlas padzerties tēju vai kafiju. Vislabāk piemērotākie tam ir Stanley termosi, kas ļauj līdzi paņemt auksti vai karstu dzērienu.

Šajā rakstā uzzini par iemesliem, kāpēc tieši Stanley termosi ir uzticamākie un labākie sabiedrotie ikvienam ceļotājam.

Ilgstoši uzglabā dzēriena temperatūru

Neatkarīgi no tā, vai tev garšo kafija, tēja vai karstā šokolāde, karstā dzēriena dzeršanā ir kaut kas īpašs. Neatkarīgi no diennakts laika, tas var nekavējoties palīdzēt tev sajusties labāk. Lai gan pats dzēriens neapšaubāmi ir vissvarīgākā dzēriena sastāvdaļa, otra svarīgākā daļa ir trauks, kurā to ievietot. Termoss var padarīt dzēriena baudīšanas pieredzi labāku vai tieši pretēji – to sabojāt.

Nerūsējošā tērauda trauki ir vislabākā izvēle karstas temperatūras uzturēšanai. Tieši tāpēc termosa izvēlē pats pirmais faktors ir kvalitatīvs materiāls. Visi Stanley zīmola termosi tiek ražoti no nerūsējošā tērauda, kas ilgstoši uzglabā temperatūru.

Piemēram, uzglabāt dzērienu Stanley vidēja izmēra termosā tas sola līdz 24 stundām. Jo lielāks ir tilpums, jo ilgāk tiek uzglabāta temperatūra. Jāpiebilst vēl, ka termosa galvenais mērķis ir uzturēt temperatūru karstu, taču tā tik pat labi un pat vēl labāk tiek uzturēta auksta.

Ja tu labprātā ņem līdzi atspirdzinoši aukstu dzērienu kādā karsta klimata ceļojumā, tavs Stanley termoss to uzturēs stundām un pat dienām ilgi.

Stanley termosi dāvana

Izturīgi pret triecieniem

Stanley termosi visvairāk no citiem izceļas ar to izturīgo ārējo korpusu. Ceļošanas laikā ir īpaši svarīgi, lai tavas līdzi paņemtās mantas būtu izturīgas. Jau sākot ar pakošanu mugursomā un koferī, līdz pat piedzīvojumiem, kuros termoss tiks ņemts līdzi.

Ir jārēķinās ar to, ka termoss var nokrist. Īpaši tad, ja ceļojums ir aktīvs un plānojams vairākkārt pavadāms dabā. Stanley zīmols to ļoti labi atbalsta, jo viņu galvenais mērķis ir būt līdzi dabas mīļotājiem un doties kopā dažādos trakulīgos piedzīvojumos. Tāpēc viens no galvenajiem nosacījumiem arī bija parūpēties par kārtīgu ārējo korpusu.

Tā izveide nav bijis vieglākais process, jo tas aizņēma daudz pūļu un arī eksperimentu. Jāatzīst gan, ka eksperimentu daļa šajā izgudrojumā laikam bijusi pati interesantākā. Lai pārbaudītu Stanley termosu izturību, tie ir tikuši mesti lejā no daudzu metru augstuma. Vēl tie ir saņēmuši ložu šāvienus un tikuši mesti lejā no braucoša motocikla.

Jāpiebilst, ka pēc šī mums noteikti vairs šaubu nav. Stanley termosi ir tie, kurus izvēlēties arī pašiem neuzmanīgākajiem ceļotājiem.

Stanley termosi

Piemēroti vairākiem cilvēkiem

Stanley termosu piedāvājumā ir plaša izvēle, kas piemērota arī tiem, kas vēlas ceļot kompānijā. Mazākie termosi noteikti noderēs vienam solo ceļotājam vislabāk. Taču tie termosi, kuri ir tilpumā no 1 litra un krietni uz augšu, būs labs sabiedrotais un līdzi ceļotājs visai ģimenei. 

Protams, ar tilpumu nāk līdzi arī papildus smagums, ko nēsāt. Taču, ja katram ģimenes loceklim ir paredzēts iepakot līdzi termosu, tad jau izdevīgāk būs tomēr sarūpēt vienu lielāku, lai pietiek visiem. Turklāt vislabāk tas būs atbilstošs tiem ceļojumiem, kuros piedalīsies arī izbraucieni ar mašīnu. 

Jāpiebilst, ka Stanley termosi var būt arī superīga dāvana ģimenei vai vīrietim svētkos. Tā ir praktiska un vienlīdz arī forša dāvana, ko saņemt. Citas dāvanas apskati mūsu rakstā Labas dāvanas ceļotājam.

Moderni un stilīgi

Nevar neatzīt arī to, ka, lai arī Stanley brends ir jau vairāk kā 100 gadu sens, tas joprojām ir stilīgs un moderns. 

Par spīti tam, ka dizains laika gaitā nav daudz mainījies, ir redzams, ka zīmols vienmēr ir zinājis, ko dara. Izvēlēties dizainu, kas laika gaitā nezaudē savu vērtību, ir patiesi apsveicami.

Protams, ka arī Stanley termosi ir pieejami daudzās variācijās. Pēdējā laikā zīmols ir īpaši padomājis par atjauninājumiem. Tiek veidotas dažādas sadarbības un jaunas kolekcijas, uz termosiem tiek drukātas zvaigznes, mežu priedes un egles u.c. dabas elementi stilīgā izpildījumā.

Stanley termosi ir īstie uzvarētāji mūsu acīs, meklējot labāko termosu ceļotājam!

Ieskaties vēl rakstā Ūdens pudele ceļotājam, ja tomēr esi vairāk ūdens pudeļu nekā termosu cienītājs.

Laba alternatīva termosam ir termokrūze. Par to vairāk uzzini rakstā Termokrūzes atpūtai pie dabas.

Grāmata par ceļošanu ir labākā dāvana

Ikviens, kurš ir kādreiz ceļojis, zina, cik liela vērtība ir doties pretī nezināmajam, atklāt jaunas vietas un kultūras. Un reizēm ceļošanai var labi sagatavoties arī esot mājās, piemēram, lasot grāmatas par ceļošanu. 

Tā ir iespēja uzzināt par ceļošanu no cita cilvēka skatu punkta, kā arī uzzināt, ko konkrētajā galamērķī apskatīt, no kā uzmanīties utt. Ceļotāju komūna turās kopā – nododot citiem savus stāstus un mācot caur savām pieredzēm. Grāmata par ceļošanu ir vērtīga dāvana ikvienam ceļotājam.

Šajā rakstā apkopoti 5 galvenie iemesli par to, kāpēc grāmata par ceļošanu ir labākā dāvana taviem ceļotāju draugiem un radiem.

1. Atklāj jaunas vietas

Vai esi kādreiz dzirdējis par teicienu: “Pasaule ir grāmata, un tie, kas neceļo, izlasa tikai vienu lapu”? 

Šajā metaforā ir nenoliedzama patiesība, sākot no lielas pilsētas nostūriem un beidzot ar plašajiem okeānu. Uz šīs zemes ir tik daudz vietu, ko izpētīt un apceļot. Tomēr ne katrs atklājums ir jāveic klātienē. Var atļaut savam prātam pazust jauna galamērķa meklējumos arī caur kameras objektīvu vai autora vai žurnālista vārdiem.

Grāmata par ceļošanu ļaus atklāt daudz jaunas vietas, kā arī uzzināt vairāk par tām. Protams, mūsdienās pieejamais internets ļauj uzzināt vairāk par jebkuru pasaules vietu vien dazos klikšķos. Tomēr no šīs milzu izvēles ir tik grūti izvēlēties. Koncentrēta grāmata noteikti sniedz jēgpilnāku ieskatu.

Vēl viens veids, kā atklāt jaunas vietas un lasīt par pieredzēm, ir ceļošanas blogs. Tas ir elektronisks veids, kā citiem stāstīt savas ceļošanas pieredzes, kā arī iemūžināt savus ceļojumus sev pašam.

Grāmata par ceļošanu

2. Iepazīsti jaunas kultūras

Kad tu velti tam pietiekoši daudz laika, patiesībā ir tik aizraujoši un interesanti uzzināt par tiem, kas atšķiras no tevis. Uzzinot par citu cilvēku kultūru, kā arī tās dīvainībām un tradīcijām, tu iegūsti dziļāku izpratni un atzinību par apkārtējiem, samazinot tieksmi spriest vai diskriminēt.

Mācoties un uzzinot vairāk par citām kultūrām, tu bagātini arī sevi kā personību. Katra pieredze mūs veido un papildina. Viens no labākajiem veidiem, kā uzzināt par jaunām kultūrām, ir lasīt stāstus par citiem cilvēkiem, kuri var vadīt pilnīgi atšķirīgu dzīvesveidu no tevis.

3. Atbrīvojies no stresa

Ikdienā ir daudz veidu, kā stress var izlauzties cauri un nonākt pie tevis. Vai tas būtu darbs, skola, veselība, notikumi pasaulē vai jebkas cits. Lasīšana ir veids, kā pazudināt sevi saturā, sapņojot par ko skaistu un aizraujošu.

Lai gan ir svarīgi sekot līdzi jaunumiem un pasaules notikumiem, pēc pandēmijas esam pieraduši tam veltīt pārāk daudz laika. Nekas traks nenotiks, ja paņemsi dažus vakarus brīvus no ekrāniem un iegrimsi lasīšanā. 

Grāmatas, žurnāla lasīšana vai jauna seriāla vai dokumentālās filmas skatīšanās ir lielisks veids, kā novirzīt domas kaut kur citur un palīdzēt atpūsties šajā saspringtajā laikā.

Grāmata par ceļošanu dāvana

4. Iedvesma ceļot vēl

Grāmata par ceļošanu ir lieliska dāvana taviem ceļotāju draugiem tāpēc, ka tas iedvesmo ceļot vairāk. Mūsdienās ceļošana nav nemaz tik dārga, līdz ar to vairums no mums varētu atļauties to darīt biežāk. Grāmata par ceļošanu ir lielisks atgādinājums tam.

Tāpēc uzturēsim savu klejotāju garu, turpināsim sapņot, lasīt, skatīties un mācīties par jaunām vietām jau no mājām. Izpēti lietas, kuras nekad neiedomājies darīt, vai vietas, kuras nekad nedomātu apmeklēt, un neaizmirsti par jaunām idejām.

5. Mācies no citu kļūdām

Un visbeidzot grāmata par ceļošanu ir lielisks veids, kā iemācīties labus padomus. Ceļojumu grāmatu veidi ir dažādi, taču nereti ikviens ilggadējs ceļotājs neskoposies ar padomiem par to, kā ceļot efektīvāk, lētāk un arī drošāk.

Atklāt jaunas kultūras ir vareni un aizraujoši, taču var būt arī visai baisi – īpaši, ja tu izvēlies ceļot viens. Par laimi mūsdienās nav kļūdas jāpieļauj pašam – itin labi var mācīties arī no citu cilvēku, ceļotāju, kļūdām.

Vēl citas dāvanas ceļotājam atrodi mūsu rakstos Ūdens pudele ceļotājam un Labas dāvanas ceļotājam.

Labas dāvanas ceļotājam

Ja tavā draugu vai radinieku lokā ir kāds aizrautīgs ceļotājs, tad laba apsveikuma ideja būtu uzdāvināt viņam ko saistībā ar to. Labas dāvanas ceļotājam ne vienmēr ir tik vienkārši izdomāt, tāpēc šajā rakstā esam nolēmuši tev palīdzēt.

Ceļošana ir tik skaists atpūtas process, kas vienlīdz arī nogurdina. Turklāt ceļošanas veidi ir tik daudzi, ka katrs spēj atrast sev piemērotāko. Un tomēr ir dažādi gadžeti un pieredzes, kas ceļošanu atvieglo vai ļauj izbaudīt pavisam neierastā veidā.

Ko uzdāvināt ceļotājam?

Protams, vienmēr lieliska un fantastiska dāvana ir ceļojumu aģentūras dāvanu karte. Taču, lai uzdāvinātu foršu un noderīgu dāvanu ceļotājam, tam nav obligāti jābūt vēl vienam ceļojumam.

Apsveikumam var pieiet radoši – uzdāvinot jaunas emocijas, mierpilnu atpūtu vai rūpes par veselību.

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lai ceļotu, nav obligāti jābrauc tālu prom no mājām. Viena no aizraujošākajām ceļošanas opcijām ir palūkoties uz ierasto un jau zināmo no cita skatu punkta. Iespējams – no putna lidojuma.

Lidojums ar gaisa balonu sniedz unikālu iespēju stundas laikā apceļot Latvijas dabu. Lidot pāri upēm un ezeriem, mežiem un pļavām. Lūkoties tālumā un sajust skaisto mirkli, kad viss ir apstājies.

Katrs lidojums ir unikāls, jo maršruts atkarīgs no vēja virziena un stipruma noteiktajā dienā. Pat gaisa balona pilots ne vienmēr zina, kur notiks nolaišanās. Piedzīvojuma baudīšana iespēja Cēsīs, Siguldā, Jelgavā un Tukumā.

Ērta un ietilpīga mugursoma

mugursoma

Katram ceļotājam ir nepieciešama laba un kvalitatīva mugursoma, taču laika gaitā tā kārtīgam ceļotājam var sākt novalkāties. Ja esi pamanījis vai dzirdējis, ka tavam ceļotājam ir jāiegādājas jauna ceļa soma, tad pārsteidz viņu pirmais.

Šāda izvēle ir diezgan atbildīga, jo ceļa somai ir jābūt ērtai un arī ļoti ietilpīgai. Izvēle, protams, ir atkarīga arī no tava ceļotāja. Vai viņam patīk kāpt kalnos vai varbūt doties pārgājienos ar nakšņošanu teltī?

Galvenais ir izvēlēties uzticamu un labu zīmolu,kas speciāli ražo somas ceļotājiem. Viņi noteikti zina, ko dara. Tas arī atvieglos tavu izvēles procesu.

Mierpilna atpūta kādā SPA centrā

spa dāvanas ceļotājam

Ceļojot iespējams arī atpūsties – viena no šādām opcijām ir apceļot Latviju un aizbraukt uz kādu tālāku SPA centru.

SPA atpūta Latvijā ir ļoti izplatīta un arī kvalitatīva. Katrā reģionā ir vismaz 4 izcili SPA centri, kas ļaus atslēgties no ikdienas dzīves, steigas un darbiem. Tomēr ceļotājiem, kas dodas savā nākošajā piedzīvojumā caur galvaspilsētu Rīgu, varētu patikt arī SPA centri Rīgā

Galvaspilsētā ir desmitiem izcilu SPA centru, kas palutinās ar mieru dinamiskās pilsētas pašā centrā, ļaus baudīt gardas maltītes labākajos restorānos ar skaistākajām pilsētas panorāmām.

Tomēr, ja gribas pabūt pierīgā un ārpus trokšņainā centra, tad ir divas lieliskas vietas. Baltvilla SPA ir dažu km attālumā no Rīgas, tomēr sajūtas kā īstenā miera oāzē. Pie paša Baltezera esošā viesnīca ļaus atslēgties no jebkādām ikdienas raizēm. 

Sporta pulkstenis

dāvana ceļotājam pulkstenis

Pulkstenis ir klasiska dāvanas izvēle, kas noder ikvienam. Arī par spīti tehnoloģijām un telefoniem, kas mums vienmēr ir līdzi. Pulkstenis it īpaši noderēs ceļojuma laikā, kad telefoni mēdz ātri izlādēties. Parastais pulkstenis tik ātri noteikti nepievils.

Interesantāka dāvanas ideja ceļotājam varētu būt sporta pulkstenis vai viedpulkstenis. Šīs ir modernākas pulksteņa versijas, kas nāk ar dažādām ekstrām.

Piemēram, sporta pulkstenis skaitīs soļus, mērīs noieto distanci, kā arī sekos līdzi tavam spēka līmenim, miegam un pat sirds ritmam. Viedais pulkstenis savukārt palīdzēs nosūtīt kādu ziņu, kad telefons būs pievīlis.

Laba ūdens pudele, kas ceļā veldzēs slāpes

ūdens pudele dāvana

Ceļojot īpaši svarīgi ir dzert daudz ūdeni. Kad dodamies aktīvā ceļojumā, tad it īpaši svarīgi ir neaizmirst par regulāru padzeršanos. Ja vienmēr pa rokai būs sava ūdens pudele, tā atgādinās biežāk to arī izmantot. 

Ja nezini, kāda ūdens pudele dāvanas saņēmējam ceļotājam labāk patiks, vienmēr var uzdāvināt dāvanu karti. Ūdens pudeles dāvanu karte ļaus ceļotājam pašam izvēlēties noderīgo.

Ja dāvanas saņēmējam svarīgs ir pudeles dizains un veselība vienlaikus, tad laba izvēle varētu būt vara ūdens pudeles. Tās tiek uzskatītas par dabīgiem ūdens attīrītājiem, kas ir vērtīga pudeles īpašība. Vairāk par to, kādu ūdens pudeli izvēlēties, lasi mūsu rakstā Ūdens pudele ceļotājam.

Lieliskas pudeles alternatīvas ir termokrūzes atpūtai pie dabas. Tās ļaus sasildīties ar karstu tēju vai kafiju lai kur tu arī būtu.

Izdzīvošanas komplekts dabā

izdzīvošanas komplekts ceļotājam

Un ja esi radošākas dāvanas meklējumos, tad laba ideja ir izveidot pašam savu izdzīvošanas komplektu. Te var radoši izpausties, jo izdzīvošanas komplekts ir ļoti plašs jēdziens.

Tas var sastāvēt gan no medicīnas aptieciņas objektiem, gan no pārgājienam svarīgiem objektiem. Tāpat var radoši pavērst šo izdzīvošanas paciņu tajā liekot iekšā uzpūšamo spilvenu, ekstra tualetes papīru vai uz vietas ātri pagatavojamus našķus.

Šādi izdzīvošanas komplekti islabāk noderēs tiem ceļotājiem, kas nebaidās palikt pa nakti teltīs, mežos un citur dabā.

Ceram, ka esi atradis labas dāvanas ceļotājam!

Kā iegūt jaunus draugus ceļojot?

Lai satiktos ar cilvēkiem, jums jāpārvar runāšana ar svešiniekiem

Pirms mēs nonākam līdz faktiskajai taktikai, kā iepazīties ar cilvēkiem ceļojuma laikā, es atzīstu, ka jūsu komforta līmenis sarunās ar pilnīgi svešiem cilvēkiem, iespējams, atšķiras no manas. Daudzas lietas, par kurām es gatavojas apspriest, lidos tik viegli, ja tu esi kautrīgs, un tas ir labi. Viltība nav slikta lieta, bet, vēloties satikt cilvēkus ceļojot, patiesībā ir lieliska iespēja jums radīt drosmi sarunāties ar vairāk svešiniekiem.

Tas ir biedējoši, bet esiet apmierināti ar to, ka, ja jūs izietat uz locekļa un nokritīsiet uz sejas, neviens nezināja vai neredzēja tev sākties, tad ko tev patiešām vajadzētu zaudēt?

Ja kaut kas, jūs gribat nedaudz satracināt. Ir viegli iedomāties visus veidus, ko jūs sadedzināsiet, bet, ja jūs sasniedzat kā ceļotāju, lielākā daļa vietējo iedzīvotāju vai ceļotāju – tieši atgriežas tik ilgi, kamēr jūs esat īsts un caurspīdīgs. Un, ja viņi to nedarīs, tas neesat tas, kurš to iesūc. Tomēr sarunas ar svešiniekiem ir viena lieta, bet esiet par to, ka ne katrs cilvēks, ar kuru jūs tikat, būs jūsu labākais draugs uz visiem laikiem.

Jums būs spiesti sarunāties ar daudziem svešiniekiem. Bet vissliktākais, kas var notikt, ir tas, ka jūs ignorējat vai saskaras ar kādu nežēlību, bet tas ir ikviens, jebkurā vietā un godīgi, persona dažās pāris stundās neatceros tevi.

Pieci veidi, kā padarīt sarunas vieglāk

Kad runa ir par to, sākas jebkura saruna, kas nesākas un nemirst ar “Vau, daži laika apstākļi šodien, huh?” Ir prasme. Jūs to nezināt, kad jūs satikās ar mani, bet esmu diezgan liels introverts. Es esmu bumbled caur neērts tikšanās. Esmu bieži mēģinājis uzsākt vai atsākt sarunas. Bet man tas ir labāk. Es arī noteicu, ka sarunām, kuras netika vērstas uz centru, “Tātad, ko jūs darāt?”, Kā papildu uzdevumu, kā arī tāpēc, ka es nicināju jautājumu. Galu galā es nāca klajā ar dažām lietām, ko jūs varētu darīt, lai sarunas virzītu vieglāk.

1. Patiesībā esi Tūrisms

Nav nekāda kauns par tūristu. Ietveriet savas rožu krāsas lēcas un nenoteiktības sajūtu un plaša acu brīnumu (bet, protams, izlaist douchey uzvedību)! Tādā pašā veidā Nomadic Matt norāda, ka jums vajadzētu mēģināt pievienoties vietējām ekskursijām un grupām. “Piemēram, nelielu grupu ceļojumu no vietējā. Apmeklējot ceļojumu, uzdodiet visus jautājumus, kurus vēlaties par vietējo dzīvi, un kādi ir šī reģiona augošie (bez kaitinošas). ”

Cilvēki izturas pret tūristus atšķirīgi, labā veidā, bet dažkārt arī sliktā veidā. Esmu atklājis, ka cilvēki parasti vēlas atbildēt uz jautājumiem, ja jūs, šķiet, zaudējat un šķietami neuztraucas. Henriks Jeppesens, viens no nedaudzajiem pazīstamajiem ceļotājiem, kas apmeklēja visas pasaules valstis, man teica, ka viņš iet uz svešiniekiem ar: “” Sveiki, vai jūs varat ieteikt kaut ko redzēt vai darīt šeit? “Ne tikai es tikos ar lieliskiem cilvēkiem šādā veidā, bet arī tika piedāvāta vieta, kur palikt naktīs, kur man nekur nebija iet. ”

Pārliecinieties, ka cilvēki, kas jūs agresīvi vēršas, ir piesardzīgi, un, iespējams, tas ir arī Mr Roger’s Neighborhood draudzīgs. Jūs nekad zināt, viņi patiešām varētu būt tik jauki, bet es droši vien esmu drošs, ka esi drošāks.

Nevar izlikties, ka jūs neesat tūrists vai jaunietis. Būs ziņkārīgs un uzdodiet jautājumus, lai veicinātu vieglu sarunu.

2. Piedāvājums uzņemt attēlu

Ja jūs vēlaties satikt citus ceļotājus, jūs varat novietot savu muca populārajā tūristu vietās. Jūs varat atpūsties viegli, zinot, ka 75 procentiem cilvēku ir ceļotāji, 20 procenti ir vietējie, kas cenšas pārdot vai pārdot kaut ko, un 5 procenti var būt zagļi vai cilvēki, kuriem nav nekāda laba. Tas nebija ļoti zinātnisks sadalījums, bet tu dabūsi skaņu.

Bieži vien jūs ieraudzīsiet solo ceļotāju, piemēram, sevi, kas mēģina uztvert sevi. Ja jūs to veicat, piedāvāt, lai palīdzētu cilvēkam uzņemt attēlu. No turienes jūs varat uzdot jautājumu, vai arī viņi ceļo atsevišķi, un, ja viņiem būtu labi, pievienoties pāris stundām vai dienai. Tas man ir ļoti labs.

3. Izveidojiet savas intereses

Manā ceļojumu mugursomā sēdēt PaRappa Rapper, Gudetama atslēgu un anime stuff, kuru es katru tik mainījušu. Viņiem ir viegli pamanīt un pārraidīt manu interesi par gudrām, viltīgām lietām. Es to izdarīju ar nodomu cilvēkiem, kuri atpazina šīs rakstzīmes. Es domāju, ka ikviens, kurš spēlē PaRappa vai godina Gudetamas neaizskaramību, nevar būt slikti. Bija pārsteidzošs skaits gadījumu, patiesībā, kad cilvēki nebija kautrīgie, ka nākam pie manis, lai norādītu manas labās gaumes. Vēl svarīgāk, viņi centās tuvināties man, tāpēc šajā brīdī mums bija kaut ko runāt.

Tam nav jābūt atslēgu ķēdēm. Varbūt tā ir grāmata, kuru jūs lasāt, piezīmju grāmatiņa, kuru vēlaties uzzīmēt vai iekarot, vai uz ūdens pudeles uzlīme. Dažas jūsu mantas var būt tik savādi, ka tās iedvesmo kāda interesi, tāpēc, redzot šīs lietas, bieži vien tiek izveidots lielisks ledlauķis.

No otras puses, jūs varat būt viens, kas norāda, kas jums patīk. Cilvēkiem patīk komplimentus, ja jūs to darāt. Nevis vienkārši sakiet: “Man patīk jūsu kurpes”. Jūs varat teikt kaut ko līdzīgu: “Jūsu kurpes izskatās lieliski par jums. Kur jūs tos iegādājāties? “Un tas paver iespēju pateikt kaut ko par to, kā jūs neesat no apkārtnes un varētu izmantot kādu padomu un jaddu.

Kā ceļotājs, jums vairāk nekā iespējams, ir lietas, kas var būt lieliski sarunu starteri. Saglabājiet tos redzamus, ja vēlaties piesaistīt uzmanību, bet, protams, esi gudrs par to, kur to darāt.

4. Padariet “nepareizu” pieņēmumu

Ne jau sen, es sēdēju kafejnīcā Londonā un pamanīju, ka šis cilvēks man blakus ir ierakstījis savu jauno MacBook ar TouchBar. Es teicu šokējoši teicu: “Tavā mašīnā tev vajag kādu tonnu dongļu.” (Hei, tas bija sasniedzams.) Viņš uzreiz norādīja, ka viņš to nedarīja, bet izteicās, ka tas ir nomākts dizaina trūkums un brīdināja mani gaidīt nākamajai iterācijai. Tas lika mums runāt par Apple, tehnoloģiju un labākajām zivju “n” mikroshēmām Londonā (tas ir Bailey’s).

Labi, tāpēc es izgāju uz ekstremitātes un man bija bijis nedaudz novērojams un jāatjaunina tehnoloģija, bet ir tas, ka cilvēki parasti nepatīk tev tupēt, ja tas liek domāt, ka tu tos vaicā. Tomēr viņi mīl, lai jūs labotu, kad jūs nepareizi (vai mēs visi neesam?). Es to uzzināju no runas trenera Sharí Aleksandra.

Tātad, ja vēlaties runāt ar kādu vai turpināt sarunu, bet neesat pārliecināts, ko teikt, mēģiniet izdarīt vienkāršu, nevainīgu pieņēmumu, kamēr tā nav dziļi personiska. Neuztraucieties, ja esat nepareizi, jo, ja jūs esat, viņi labprāt tos labos un atklās vairāk informācijas par viņiem, kā rezultātā rodas vairāk lietas, par ko runāt.

Nākamajā reizē mēģiniet izdarīt nevainīgu pieņēmumu (piemēram, “Šī vieta ir labākā ramena vieta pilsētā”). Ja jūs nepareizi, jūs joprojām sākat labu sarunu.

5. Ir maz “dāvanas”, lai dotu

Lai kur tu dotos, suvenīru veikalos jūs atradīsiet lētas nestandarta izstrādājumus. Es vienmēr pārliecinieties, ka uztvertu pāris interesantu, kas nav lūpas magnēti, atslēgu lentes vai kaut kas smags. Piemēram, Japānā es pacēlu nedaudzus svētnīcu piekariņus. Ja nekas nav tik interesants kā tas, es gribētu apmesties uz M & M soma vai kaut ko saldu, ko var kopīgot.

Šie ir noderīgi, kad es satikt atdzist cilvēkus un vēlos palīdzēt kāda dienas labvēlīgākai veidošanai. Kā norāda Peter Shank (kuru es uzzināju no M & M padoma caur Sol Orwell), M & M ir lēti un lielisks veids, kā smaidīt kāda sejai, kas var padarīt jūs smaidu. Visus smaidīt, ļaudis, tāpēc visi uzvar.

Mazie marķieri un dāvanas mēdz padarīt mijiedarbību patīkamāku.

Es ne vienmēr izmantoju šos “trikus”. Ir svarīgi ļaut sarunām izlasīt dabiski un pārāk daudz pārdomāt. Ja jūsu mijiedarbība ir jāpārtrauc, un neviens no jums nevēlas runāt par laika apstākļiem, tad, ja tas ir skaļā balsī, neuzspiediet to.