Kā morāli sagatavoties ceļojumam?

Šajā rakstā ir apkopoti vairāki padomi, kā morāli sagatavoties ceļojumam. Lai gan tie visvērtīgākie šķitīs, dodoties uz ārzemēm, tomēr noderēs arī braucienā pa Latviju.

# 1 Pieņemiet “YES” politiku

Ceļošana ir atkarīga. Mēs visi to zinām. Bet kāpēc? Tāpēc, ka tas liek mums atvērt acis, pārtrauc mūsu komforta zonas un tiešām dzīvo! Parasti un cerības vairs neatstāj mūs un mums ir brīvība darīt to, ko mēs gribam! Bet, lai patiešām piedzīvotu visu, ko var piedāvāt jauna valsts, jauni cilvēki un jauna apkārtne, mums ir nepieciešams paaugstināties virs mūsu bailēm un rūpes, un vienkārši saki, YES! Sakot “jā”, mēs atveram jaunus ceļus, ceļus un cilvēkus.

# 2 Novērtējiet Ceļojumu tikpat daudz kā galamērķi

Protams – mēs visi vēlamies veikt Pašbildes pie Whitsundays vai virs dažām milzīgs Jaunzēlandes kalnu – bet skaistumu un noslēpumus ceļojot tiešām tikai atklāj sevi mums visnegaidītākajās veidos. Ir mērķis, galamērķis. Bet atvērta cilvēkiem, jūs atbilstat, šķēršļiem, transporta veida un neskartas pludmales vai untouristy pilsētās jūs paklupt gar ceļu.

# 3 Neuzņem sevi pārāk nopietni

= Ceļojot mēs atstājam materiālās lietas aiz muguras – mūsu mīļākie kurpes, sporta klubi, mūsu Mac (dažiem) un mūsu mīļākie apģērbi. Jums vispirms var būt grūti pielāgoties, un jūs varat sajust mazu vainas sajūtu, kad pirmo reizi sākat slēgt trenažieru zāli vai izskatīties vislabāk naktī.

Izbaudi to! Tas viss notiek ceļojumā! Atbrīvojot sevi no materiālām darbībām, kārdinājumiem un spriedumiem. Ceļojošā sabiedrība ir visu par dzīvi, dzīvo un bauda tagad. Neviens neuztraucas par to, kā izskatās, un jūs novērtējat par to, kas jūs esat – nevis to, ko jūs darāt!

# 4 Nebaidies par labu brīdi

Cilvēki nonāk mūsu dzīvē par iemeslu, sezonu vai mūžu. Iespējams, ka daudzi no tiem, kurus sastapsiet veiks izskatu pēc Iemesls – lai dotu jums norādījumus, iemācīt jums jaunu dziesmu, jums lifts no vienas vietas uz nākamo vai parādīs citu pusi nezināmu pilsētu esat tikko sākās izpētīt.

Jūs atradīsiet, ka nedaudzi no tiem, kurus jūs satiekat, pavadīs jūs uz saviem piedzīvojumiem nedēļām, mēnešiem, sezonai vai pat gadu vai diviem! Jūs kopīgojat mīlestību pret jaunām pieredzēm, un jums vienmēr būs tas, ko dalīties.

Un tad jums ir Lifetime draugi! Šie īpašie dārgakmeņi ne tikai zinās ne tikai savu ceļojumu, spontānu seju, bet arī jūsu ģimeni, savu vēsturi un visu par tevi, kas jūs, jūs dara!

Punkts ir – tikai laiks pasaka! Apņemieties NOW, saglabājiet taisnību savam ceļam, un citi sekos.

# 5 Tas ne vienmēr ir Persiki un krējums

Ceļojumi nosaka mums FREEEEE! Tas pamodina sajūtas! Tas ir mūsu ekstāze, mūsu kaislība un viss, kas liek mums justies dzīvs! Jums būs laiks jūsu dzīvē. Zināt to. Bet paturiet prātā, ka ar visaugstākajiem rādītājiem var būt arī nedaudz laika.

Dzīve uz ceļa dažreiz var būt vientuļa. Jūs varat pazust arī. Vai arī zaudēt kurpes. Apskauj to. Diemžēl dzīve ne vienmēr ir vienmērīga. Izmantojiet šo laiku, lai Skype ar draugiem un ģimeni mājās, iepļaukāt uz privātu telpu naktī, ja tas ir nepieciešams un vienkārši chill.

# 6 Ielieciet iPhone

Lielākā daļa ceļotāju uzsāks savu starptautisko braucienu ar iphone rokā. Do not get mums nepareizi – tās padara ērtu un drošu biedrs, sniedz norādījumus, piedāvā mums daudz Apps, kas var palīdzēt ar ceļošanu un ir arī ļoti vienkāršs veids, kā uzturēt kontaktus ar tiem, kurus sastapsiet, kamēr jūsu ceļojuma.

Bet ziniet, kad to izmantot. Jūs esat jaunā valstī, kuru ieskauj jauni cilvēki un jaunas iespējas. Apskatiet šo! Brauciet ar vilcienu un autobusu brauciena laikā. Dodiet sev šo iespēju prom no mājām, lai domātu, atspoguļotu un patiešām ņemtu jaunus skatus, smakas, vietas un cilvēkus. Mēs visi mīlam atjaunināt mūsu Instagram – bet mēģiniet noteikt sev ierobežojumu – iespējams, 3 naktis nedēļā?

# 7 Ļaujiet sev brīža brīžus

Ceļojuma plānošana ir jautri, un mēs visi to darām zināmā mērā. Vīzas, Lidojumi, Tūres, Drošības pasākumi – tie ir būtiski. Bet šeit bāzē mēs visi esam par to, ka atradīsim “X” – šo mazo neskarta vietas paradīzi dārgumu kartē! Dažreiz visvairāk elpu aizraujošie galamērķi, pludmales, kafejnīcas vai kalni ir tie, kurus jūs nevarat atrast Lonely Planet.

Ļaujiet sev zināmu brīvību izpētīt un izdarīt impulsīvus lēmumus. Dodies uz pilsētu uz dienu un pazust. Nomājiet kemperu uz dažām dienām (vai nedēļām) un dodieties uz mazāk tūrisma vietu, tērzējiet ar vietējiem iedzīvotājiem un redzēt, ko jūs varat izlasīt.

# 8 Jā – tu esi mainījies … jo labāk!

Mēs visi esam pieredzējuši svētku svētku augstu – jūs atgriezīsities mājās saviem draugiem un ģimenei, kas ir pār Mēness, lai redzētu savu atgriešanos. Jums ir albumi par pārsteidzošiem fotoattēliem un trakajiem, neticamiem stāstiem, ar ko kopīgot! Jūs vēlaties turpināt ceļot uz visiem laikiem. Jūs nevēlaties veci, un jūs jau plānojat savu nākamo piedzīvojumu!

 

Kā iegūt jaunus draugus ceļojot?

Lai satiktos ar cilvēkiem, jums jāpārvar runāšana ar svešiniekiem

Pirms mēs nonākam līdz faktiskajai taktikai, kā iepazīties ar cilvēkiem ceļojuma laikā, es atzīstu, ka jūsu komforta līmenis sarunās ar pilnīgi svešiem cilvēkiem, iespējams, atšķiras no manas. Daudzas lietas, par kurām es gatavojas apspriest, lidos tik viegli, ja tu esi kautrīgs, un tas ir labi. Viltība nav slikta lieta, bet, vēloties satikt cilvēkus ceļojot, patiesībā ir lieliska iespēja jums radīt drosmi sarunāties ar vairāk svešiniekiem.

Tas ir biedējoši, bet esiet apmierināti ar to, ka, ja jūs izietat uz locekļa un nokritīsiet uz sejas, neviens nezināja vai neredzēja tev sākties, tad ko tev patiešām vajadzētu zaudēt?

Ja kaut kas, jūs gribat nedaudz satracināt. Ir viegli iedomāties visus veidus, ko jūs sadedzināsiet, bet, ja jūs sasniedzat kā ceļotāju, lielākā daļa vietējo iedzīvotāju vai ceļotāju – tieši atgriežas tik ilgi, kamēr jūs esat īsts un caurspīdīgs. Un, ja viņi to nedarīs, tas neesat tas, kurš to iesūc. Tomēr sarunas ar svešiniekiem ir viena lieta, bet esiet par to, ka ne katrs cilvēks, ar kuru jūs tikat, būs jūsu labākais draugs uz visiem laikiem.

Jums būs spiesti sarunāties ar daudziem svešiniekiem. Bet vissliktākais, kas var notikt, ir tas, ka jūs ignorējat vai saskaras ar kādu nežēlību, bet tas ir ikviens, jebkurā vietā un godīgi, persona dažās pāris stundās neatceros tevi.

Pieci veidi, kā padarīt sarunas vieglāk

Kad runa ir par to, sākas jebkura saruna, kas nesākas un nemirst ar “Vau, daži laika apstākļi šodien, huh?” Ir prasme. Jūs to nezināt, kad jūs satikās ar mani, bet esmu diezgan liels introverts. Es esmu bumbled caur neērts tikšanās. Esmu bieži mēģinājis uzsākt vai atsākt sarunas. Bet man tas ir labāk. Es arī noteicu, ka sarunām, kuras netika vērstas uz centru, “Tātad, ko jūs darāt?”, Kā papildu uzdevumu, kā arī tāpēc, ka es nicināju jautājumu. Galu galā es nāca klajā ar dažām lietām, ko jūs varētu darīt, lai sarunas virzītu vieglāk.

1. Patiesībā esi Tūrisms

Nav nekāda kauns par tūristu. Ietveriet savas rožu krāsas lēcas un nenoteiktības sajūtu un plaša acu brīnumu (bet, protams, izlaist douchey uzvedību)! Tādā pašā veidā Nomadic Matt norāda, ka jums vajadzētu mēģināt pievienoties vietējām ekskursijām un grupām. “Piemēram, nelielu grupu ceļojumu no vietējā. Apmeklējot ceļojumu, uzdodiet visus jautājumus, kurus vēlaties par vietējo dzīvi, un kādi ir šī reģiona augošie (bez kaitinošas). ”

Cilvēki izturas pret tūristus atšķirīgi, labā veidā, bet dažkārt arī sliktā veidā. Esmu atklājis, ka cilvēki parasti vēlas atbildēt uz jautājumiem, ja jūs, šķiet, zaudējat un šķietami neuztraucas. Henriks Jeppesens, viens no nedaudzajiem pazīstamajiem ceļotājiem, kas apmeklēja visas pasaules valstis, man teica, ka viņš iet uz svešiniekiem ar: “” Sveiki, vai jūs varat ieteikt kaut ko redzēt vai darīt šeit? “Ne tikai es tikos ar lieliskiem cilvēkiem šādā veidā, bet arī tika piedāvāta vieta, kur palikt naktīs, kur man nekur nebija iet. ”

Pārliecinieties, ka cilvēki, kas jūs agresīvi vēršas, ir piesardzīgi, un, iespējams, tas ir arī Mr Roger’s Neighborhood draudzīgs. Jūs nekad zināt, viņi patiešām varētu būt tik jauki, bet es droši vien esmu drošs, ka esi drošāks.

Nevar izlikties, ka jūs neesat tūrists vai jaunietis. Būs ziņkārīgs un uzdodiet jautājumus, lai veicinātu vieglu sarunu.

2. Piedāvājums uzņemt attēlu

Ja jūs vēlaties satikt citus ceļotājus, jūs varat novietot savu muca populārajā tūristu vietās. Jūs varat atpūsties viegli, zinot, ka 75 procentiem cilvēku ir ceļotāji, 20 procenti ir vietējie, kas cenšas pārdot vai pārdot kaut ko, un 5 procenti var būt zagļi vai cilvēki, kuriem nav nekāda laba. Tas nebija ļoti zinātnisks sadalījums, bet tu dabūsi skaņu.

Bieži vien jūs ieraudzīsiet solo ceļotāju, piemēram, sevi, kas mēģina uztvert sevi. Ja jūs to veicat, piedāvāt, lai palīdzētu cilvēkam uzņemt attēlu. No turienes jūs varat uzdot jautājumu, vai arī viņi ceļo atsevišķi, un, ja viņiem būtu labi, pievienoties pāris stundām vai dienai. Tas man ir ļoti labs.

3. Izveidojiet savas intereses

Manā ceļojumu mugursomā sēdēt PaRappa Rapper, Gudetama atslēgu un anime stuff, kuru es katru tik mainījušu. Viņiem ir viegli pamanīt un pārraidīt manu interesi par gudrām, viltīgām lietām. Es to izdarīju ar nodomu cilvēkiem, kuri atpazina šīs rakstzīmes. Es domāju, ka ikviens, kurš spēlē PaRappa vai godina Gudetamas neaizskaramību, nevar būt slikti. Bija pārsteidzošs skaits gadījumu, patiesībā, kad cilvēki nebija kautrīgie, ka nākam pie manis, lai norādītu manas labās gaumes. Vēl svarīgāk, viņi centās tuvināties man, tāpēc šajā brīdī mums bija kaut ko runāt.

Tam nav jābūt atslēgu ķēdēm. Varbūt tā ir grāmata, kuru jūs lasāt, piezīmju grāmatiņa, kuru vēlaties uzzīmēt vai iekarot, vai uz ūdens pudeles uzlīme. Dažas jūsu mantas var būt tik savādi, ka tās iedvesmo kāda interesi, tāpēc, redzot šīs lietas, bieži vien tiek izveidots lielisks ledlauķis.

No otras puses, jūs varat būt viens, kas norāda, kas jums patīk. Cilvēkiem patīk komplimentus, ja jūs to darāt. Nevis vienkārši sakiet: “Man patīk jūsu kurpes”. Jūs varat teikt kaut ko līdzīgu: “Jūsu kurpes izskatās lieliski par jums. Kur jūs tos iegādājāties? “Un tas paver iespēju pateikt kaut ko par to, kā jūs neesat no apkārtnes un varētu izmantot kādu padomu un jaddu.

Kā ceļotājs, jums vairāk nekā iespējams, ir lietas, kas var būt lieliski sarunu starteri. Saglabājiet tos redzamus, ja vēlaties piesaistīt uzmanību, bet, protams, esi gudrs par to, kur to darāt.

4. Padariet “nepareizu” pieņēmumu

Ne jau sen, es sēdēju kafejnīcā Londonā un pamanīju, ka šis cilvēks man blakus ir ierakstījis savu jauno MacBook ar TouchBar. Es teicu šokējoši teicu: “Tavā mašīnā tev vajag kādu tonnu dongļu.” (Hei, tas bija sasniedzams.) Viņš uzreiz norādīja, ka viņš to nedarīja, bet izteicās, ka tas ir nomākts dizaina trūkums un brīdināja mani gaidīt nākamajai iterācijai. Tas lika mums runāt par Apple, tehnoloģiju un labākajām zivju “n” mikroshēmām Londonā (tas ir Bailey’s).

Labi, tāpēc es izgāju uz ekstremitātes un man bija bijis nedaudz novērojams un jāatjaunina tehnoloģija, bet ir tas, ka cilvēki parasti nepatīk tev tupēt, ja tas liek domāt, ka tu tos vaicā. Tomēr viņi mīl, lai jūs labotu, kad jūs nepareizi (vai mēs visi neesam?). Es to uzzināju no runas trenera Sharí Aleksandra.

Tātad, ja vēlaties runāt ar kādu vai turpināt sarunu, bet neesat pārliecināts, ko teikt, mēģiniet izdarīt vienkāršu, nevainīgu pieņēmumu, kamēr tā nav dziļi personiska. Neuztraucieties, ja esat nepareizi, jo, ja jūs esat, viņi labprāt tos labos un atklās vairāk informācijas par viņiem, kā rezultātā rodas vairāk lietas, par ko runāt.

Nākamajā reizē mēģiniet izdarīt nevainīgu pieņēmumu (piemēram, “Šī vieta ir labākā ramena vieta pilsētā”). Ja jūs nepareizi, jūs joprojām sākat labu sarunu.

5. Ir maz “dāvanas”, lai dotu

Lai kur tu dotos, suvenīru veikalos jūs atradīsiet lētas nestandarta izstrādājumus. Es vienmēr pārliecinieties, ka uztvertu pāris interesantu, kas nav lūpas magnēti, atslēgu lentes vai kaut kas smags. Piemēram, Japānā es pacēlu nedaudzus svētnīcu piekariņus. Ja nekas nav tik interesants kā tas, es gribētu apmesties uz M & M soma vai kaut ko saldu, ko var kopīgot.

Šie ir noderīgi, kad es satikt atdzist cilvēkus un vēlos palīdzēt kāda dienas labvēlīgākai veidošanai. Kā norāda Peter Shank (kuru es uzzināju no M & M padoma caur Sol Orwell), M & M ir lēti un lielisks veids, kā smaidīt kāda sejai, kas var padarīt jūs smaidu. Visus smaidīt, ļaudis, tāpēc visi uzvar.

Mazie marķieri un dāvanas mēdz padarīt mijiedarbību patīkamāku.

Es ne vienmēr izmantoju šos “trikus”. Ir svarīgi ļaut sarunām izlasīt dabiski un pārāk daudz pārdomāt. Ja jūsu mijiedarbība ir jāpārtrauc, un neviens no jums nevēlas runāt par laika apstākļiem, tad, ja tas ir skaļā balsī, neuzspiediet to.