Peintbols pirmo reizi

Pirmo reizi dodoties uz peintbola laukumu, jums patiešām nav ne jausmas, ko gaidīt. Ko jums vajadzētu vilkt mugurā? Vai jums nepieciešama kādi treniņi? Kā spēle šo spēli? Šie ir visi biežie jautājumi jaunajiem peintbolistiem.

Kaut arī katrs peintbola laukums ir nedaudz atšķirīgs, jūs varat sagaidīt tām visām ir kāda kopīga lieta. Ar nelielām zināšanām, pirms dodaties ceļā uz pirmo spēli, varēsiet pilnībā izbaudīt šo pieredzi. Peintbols ne vienmēr ir tik vienkārši, kā pamostoties sestdienas rītā un izlemt, ka vēlaties spēlēt tajā dienā. Diezgan bieži tas ir jāplāno pirms laika.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir noskaidrot, vai jums ir jāpiesakās, lai spēlētu.

Daudzos laukumos ir ieplānoti laiki, kad var spēlēt. Daži prasa, lai jūs norunātu tikšanos vai nāktu kopā ar grupu. Zvaniet vietējam laukumam un vaicājiet par viņu pierakstiem. Ja jums nav savas grupas, noteikti jautājiet viņiem par grupām, kurām varat pievienoties.

Ko vilkt?
Atkarībā no laukuma, kurā spēlējat, apģērbs var mainīties. Daudzi pirmo reizi spēlējošie spēlētāji jūtas visērtāk, ja valkā džinsus un sporta kreklu. Džinsi parasti ir piemēroti lielākajai daļai lauku. Sporta krekls palīdz nomierināt daudzu jauno spēlētāju bailes par sitienu ar peintbolu bumbiņu.

Lai ko tu valkātu, pārliecinies, vai tās ir drēbes, kuras tev pārāk neinteresē. Lielākā daļa peintbola pildījumu neaptraipīs jūsu apģērbu, taču tas ne vienmēr notiek. Vislabāk ir valkāt kaut ko tādu, kas jums nebūtu žēl pēc tam mest laukā. Kā arī daži no laukumiem iedod tādus kā kombinezonus.

Uzziniet par drošību
Pirms jūs spēlējat pirmo spēli, laukums darbinieki sniegs pārskatu par drošības noteikumiem. Daži lauki to nodrošina ar īsu video, bet lielākā daļa sniegs mutisku pārskatu no vadītājiem vai tiesnešiem.

Ir ļoti svarīgi, lai visi pievērstu uzmanību šai instruktāžai. Peintbols ir samērā drošs sporta veids, taču tas ir saistīts ar citu spēlētāju šaušanu, tāpēc pastāv zināms risks. Nekad spēles laikā nedrīkst noņemt ķiveri, tā Jūs pasargās no galvas traumām. Nopietnākās peintbola traumas gūst no spēlētājiem, kuri nejauši tiek sašauti acīs.

Ļaujiet spēlei sākties
Peintbola spēle sāksies ar to, ka tiesneši norīko komandas un paskaidro tās spēles noteikumus, kuru jūs spēlējat.

Komandas var sadalīt ar aprocēm vai vienkārši novietot pretējos laukuma galos.
Kad spēles mērķis ir noteikts un komandas ir izvietotas, tiesnesis kliegs “Game On!” vai pūtiet svilpi, un spēle sākas. Spēles laikā spēlētāji mēģinās sasniegt izvirzīto mērķi, mēģinot izslēgt otru komandu. Ja spēlētāji tiek notriekti ar peintbolu un peintbols saplīst, tie tiek izslēgti.

Published by

Explorers

Sveicināti, čeļotāji! Mani sauc Toms, esmu liels ceļotāju piekritējs. Katrā atvaļinājumā ceņšos saplānot kādu ceļojumu, un apceļot vietas, ko vēl neesmu redzējis. Ja, arī esi liels ceļotājs, seko līdzi blogam!